O Inwestycji

Luksusowe Domy z Plażą

Osiedle Lazurowa Riviera

Blisko Natury

Unikatowe miejsce w okolicach Wrocławia w pobliżu kompleksów leśnych natura 2000 oraz zbiornikiem wodnym z piękną, czystą wodą o lazurowej barwie.

W Ciszy

Ekskluzywne zamknięte osiedle o jedynej w swoim rodzaju architekturze przestrzennej z dala od smogu czy zgiełku miasta.

Z Otoczeniem

Inwestycja współgra z otoczeniem, nowoczesną architekturą, budowana z koncentracją na poczucie prywatności, bezpieczeństwo i zadowolenie mieszkańców.

Gotowe Projekty

Opcjonalnie istnieje możliwość wyboru domu parterowego i piętrowego.

Indywidualne Plaże

Istnieje możliwość indywidualnego zaplanowania plaży oraz jej wielkości (laguna, pomost, altanka grillowa, domek dla gości itp.

Blisko Wody

Wyjątkowa Inwestycja w której mieszkańcy posiadają bezpośredni indywidualny dostęp do zbiornika wodnego co pozwala na całoroczne uprawianie sportów wodnych z wykluczeniem silników spalinowych.

Nad zespołem oraz procesami rozwoju sprzedaży czuwa współwłaściciel Mariusz Puźniak, Certyfikowany Trener Sprzedaży.

Pasjonat Sprzedaży – licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami – 7 lat dynamicznej kariery w korporacji finansowej, przejście ścieżki rozwoju od przedstawiciela (D2D), kierownika rozwoju rynku (D2D), kierownika regionu (D2D) do kierownika ds. klientów biznesowych (B2B). Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami i dyplomami w budowaniu i zarządzaniu siecią sprzedaży, wielokrotnie odznaczany za bardzo wysokie wyniki sprzedażowe w realizacji celów indywidualnych, jak i również podległej mu sieci sprzedaży.

Realizował się również na stanowisku Kierownika Sprzedaży w Kancelarii Prawnej Nieruchmości.Ponadprzeciętna determinacja w dążeniu do celu oraz kreatywne postrzeganie biznesu gwarantuje osiąganie zamierzonych celów, nie zawsze podążając wyznaczonymi ścieżkami ale i wyznaczając własne.Posiada dar przyciągania i otwierania ludzi, co pomaga w szybkim skojarzeniu stron. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, co jest bardzo ważne w tak dynamicznie rozwijające się branży jaką jest obrót nieruchomości. Prezentuje wysokie standardy etyczne w codziennej pracy z klientami oraz kooperantami , partnerami biznesowymi.

Wsparciem merytorycznym w sprawach technicznych-budowlanych związanych z obrotem nieruchomościami jest Michał Mironiuk. Ekspert z dziedziny rynku pierwotnego oraz nieruchomości inwestycyjnych.

W ramach rodzinnego biznesu ojciec i syn prowadzą dwie firmy które ściśle ze sobą kooperują,Michał zarządza wszystkimi strukturami.

Działają w branży budowlanej od 1984 roku na terenie Dolnego Śląska. Początkowo zajmowali się instalacjami sanitarnymi zewnętrznymi i wewnętrznymi.

W roku 2006 zaczęli budować domy na wynajem i sprzedaż.

Firmy rozwijają się bardzo bezpiecznie nie korzystając z kredytów i budując ze środków własnych.Wszystkie powierzone prace starają się wykonać solidnie i bez usterek dotrzymując terminów ustalonych przez siebie i zleceniodawców.

Aktualnie zatrudniają około 100 pracowników – robotników, kierowników budów, architektów.

Mają za sobą 7 ukończonych inwestycji a w chwili obecnej realizują 2 osiedla , Nowy Turów – 80 domów, Green Park Siechnice a w przygotowaniu mają kolejne inwestycje : Lazurowa Riviera, w Iwinach i na Wrocławskim osiedlu Jagodno.

Pracownia KBW zajmuje się wykonywaniem kompleksowych projektów w zakresie architektury i architektury wnętrz. Stawiamy na tworzenie inspirujących przestrzeni, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Dążymy do połączenia ciekawej formy z funkcją zapewniającą wygodę przyszłym użytkownikom. Tym bardziej cieszą nas uzyskane wyróżnienia: druga nagroda w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2018 oraz status Laureata w plebiscycie Orły Branży Budowlanej, która utwierdzają nas w przekonaniu, że warto jest podejmować trudne wyzwania. 

Usługa projektowania wnętrz może być realizowana jako niezależne zlecenie lub w następstwie powierzonego projektu budowlanego, w zakresie wnętrz mieszkalnych, usługowych czy przemysłowych, od obsługi projektowej inwestycji po przygotowanie form przemysłowych i mebli.

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie: nadzorujemy przebudowy, remonty, aranżacje wnętrz, zakup materiałów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. 

Spróbujmy razem urzeczywistnić Wasze marzenia.